TopBroker tinklaraštis

Naujametinė TopBroker rezoliucija: ką planuojame nuveikti 2019-aisiais

Tikimės, kad šiltai ir jaukiai sutikote šventes bei turėjote progą atsipūsti nuo darbų. Metų sandūroje įprasta dalintis senųjų metų apžvalgomis ir viešinti savo naujametinius pažadus. Beje, ar jau nusipirkote sporto klubo abonementą, ar palauksite pirmadienio? 🙂

Apžvalgomis jūsų nevarginsim – TopBroker gyvuoja šiek tiek daugiau nei metus, tad didelė dalis to, ką kasdien matote savo ekranuose yra nuveikta per 2018-uosius. Pažadų taip pat nedalinsim, bet norime pasidalinti savo planais, kaip ketiname toliau vystyti TopBroker 2019-aisiais.

1. Mobilioji programėlė

Nepaisant to, kad jau dabar visomis TopBroker funkcijomis galima patogiai naudotis telefone, mes suprantame, kad telefone programėlė yra daug patogiau nei naršyklė. Darbai vyksta, programėlė tikrai bus 🙂

2. Redaguojami komerciniai pasiūlymai

Komerciniai pasiūlymai vienu metu yra ir daugiausiai liaupsių, ir daugiausiai kritikos sulaukianti TopBroker funkcija. Liaupsių dėl to, kad gerokai supaprastina jūsų gyvenimą, o kritikos už tai, kad lanksčios sistemos komerciniai pasiūlymai anaiptol nebuvo lankstūs 🙂

Jūsų tiesa, tad rinkome atsiliepimus, rūšiavome ir jau greitai pristatysime visiškai naujus, dar paprasčiau sukuriamus komercinius pasiūlymus, kuriuos bus galima ne tik patogiai spausdinti, bet ir redaguoti jų struktūrą, tekstus ir spalvinę gamą. Galėsite pasiūlymus koreguoti ir pagal savo poreikius, ir pagal įmonės prekės ženklo stilistiką.

Taip pat sutelkėme dar daugiau dėmesio į dizaino ir funkcinius sprendimus, kurie turėtų padėti TopBroker komercinius pasiūlymus paversti efektyviomis klientų gaudyklėmis. Seksime konversijų statistiką, kad matytumėte savo siunčiamų pasiūlymų efektyvumo rodiklius ir galėtumėte vertinti, ką darote teisingai, o ką verta pakoreguoti. Tinklaraštyje dalinsimės idėjomis bei patarimais, kaip komercinius pasiūlymus naudoti kuo efektyviau.

3. Dar daugiau lankstumo – redaguojamos lentelės

Šiuo metu pagrindiniuose kontaktų, NT objektų, užklausų ir kituose puslapiuose matote lenteles su ribotu informacijos kiekiu. Planuojame įdiegti atnaujinimus, kurie leis susidėlioti šias lenteles pagal savo poreikius. Galėsite susikurti savo stulpelius ir pagal juos patogiau filtruoti lentelėse esančią informaciją.

4. Patogus dokumentų valdymas

Planuojame įdiegti atnaujinimus, kurie leis ypač patogiai tvarkyti visus į sistemą įkeltus dokumentus. Dokumentai turės atskirą vietą kontakto puslapyje, tad juos pasiekti bus lengviau, bus daugiau aiškumo.

5. Lyginamoji statistika

Kadangi NT pardavėjų komandoms yra svarbu sekti savo pasiekimus, o kiekvienam agentui rūpi, kaip jam sekasi lyginant su kolegomis, statistiką papildysime komandos vidurkių lentele. Priklausomai nuo savo komandos darbo stiliaus ir filosofijos, galėsite patys pasirinkti, ar pardavėjų statistika bus matoma visai komandai, ar kiekvienas galės matyti tik savo rezultatus ir komandos vidurkį.

6. Dizaino tobulinimai

Prie TopBroker komandos prisijungė puikus dizaineris, kurio pagrindinis uždavinys – padaryti sistemą kuo patogesnę jums. Nedidelius pakeitimus jau galėjote pastebėti, o ateityje jų laukia dar daugybė. Tikimės, kad su kiekvienu atnaujinimu TopBroker bus vis paprastesnis naudoti, malonesnis akiai ir naudingesnis jūsų darbe.

Šiam kartui tiek planų, apie kuriuos galime papasakoti jums šiandien. Idėjų daug, visi jūsų atsiliepimai yra kaupiami, klasifikuojami ir vertinami. Su jūsų visų pagalba TopBroker išauginome tiek, kad pagaliau jaučiamės pakankamai stiprūs keliauti į tarptautinę rinką – iki vasario planuojame pristatyti anglišką produkto versiją „RealPavo“, su kuria bandysim užkariauti UK, o vėliau ir viso pasaulio NT pardavėjų širdis 🙂 Ačiū jums už turiningus 2018-uosius ir linkime produktyvių bei pelningų 2019-ųjų!

TopBroker

Add comment