TopBroker tinklaraštis
TopBroker CRM galite sinchronizuoti su Google kalendoriumi

TopBroker sinchronizavimas su Google kalendoriumi

Jūs prašėte – mes padarėme. Nuo šiol visi TopBroker sistemoje sukurti įvykiai ar priminimai automatiškai atsiras ir jūsų Google kalendoriuje. Trumpai pristatome, kaip veikia šie atnaujinimai.

Jūs prašėte – mes padarėme. Nuo šiol visi TopBroker sistemoje sukurti įvykiai ar priminimai automatiškai atsiras ir jūsų Google kalendoriuje. Trumpai pristatome, kaip veikia šie atnaujinimai. 

Sinchronizuokite TopBroker su Google kalendoriumi

Tai padaryti paprasta – spauskite ant savo vardo dešiniajame viršutiniame kampe ir savo paskyros lange rasite mygtuką „Pridėti Google paskyrą“. Pasirinkite paskyrą, kurią norite pridėti ir išsaugokite. Vėliau toje pačioje vietoje galėsite bet kada atjungti savo Google paskyrą nuo TopBroker.

0000asd.png

Saugome jūsų privatumą

Pridėjus Google paskyrą, jums nebereikės nieko daryti. Visi susitikimai, priminimai ir kita informaciją, kurią suvesite į TopBroker sistemą, automatiškai atsidurs ir jūsų Google kalendoriuje. Svarbu paminėti, kad informacijos iš Google kalendoriaus į TopBroker neperkėlinėsime. Visų pirma tai padaryta saugant jūsų privatumą, kad galėtumėte ir toliau ramiai savo Google kalendoriuje žymėtis susitikimus su draugais, vizitus pas gydytojus, kirpėjus ir kt. Į TopBroker ši informacija tikrai nepateks, tad jūsų kolegos nematys, kad, pavyzdžiui, kitą trečiadienį jūsų laukia vizitas pas odontologą arba tėvelių susirinkimas.

Darbinius susitikimus veskite per TopBroker kalendorių

Į TopBroker (o kartu ir Google) kalendorių automatiškai sukris laiko rezervacijos NT objektų apžiūroms, kurias jūsų klientai pasižymi jiems siųstuose komerciniuose pasiūlymuose. Kitus darbinius priminimus ir susitikimus kalendoriuje žymitės patys ir mes labai rekomenduojame daryti tai per TopBroker, o ne tiesiai Google kalendoriuje. Nes kalendoriaus įrašai yra svarbi komunikacijos su klientu dalis, kurią verta išsaugoti sistemoje – atsidarę kontakto įrašą visada matysite, kada paskutinį kartą buvote susisiekę ir kokie darbai ar susitikimai jūsų laukia ateityje. O dieną galėsite pradėti nuo to, kad atsidarysite TopBroker darbalaukį ir vienoje vietoje patogiai matysite visus jūsų laukiančius ir neseniai nuveiktus darbus.

0000asf.png

Kalendoriaus įrašų redagavimas

Informacija tarp TopBroker ir Google kalendoriaus keliauja tik į vieną pusę – iš sistemos į Google. Taigi, kaip ir kuriant įvykį, taip ir jį redaguojant, pakeitimai atsispindės abiejuose kalendoriuose tik tuo atveju, jeigu informaciją redaguosite TopBroker kalendoriuje. Pavyzdžiui, jei susitikimą perkelsite iš trečiadienio į ketvirtadienį per TopBroker, jūsų abu kalendoriai rodys vienodą darbotvarkę. Jei laiką pakeisite per Google, prisijungę prie TopBroker matysite senąjį susitikimo laiką.

Turite klausimų dėl kalendoriaus? Matote sistemoje kitą funkciją dėl kurios veikimo ar pritaikymo nesate tikri? Rašykite komentaruose po įrašu arba asmenine žinute mūsų Facebook puslapyje – atsakysim ir patarsim.

TopBroker

Add comment