TopBroker tinklaraštis

TopBroker funkcijos: papildomi laukai – laisvė ir galia jūsų rankose

Šiame įraše plačiau kalbame apie tai, kas yra „Papildomi laukai“ ir kaip juos pasitelkus susikurti savo personalizuotą TopBroker sistemą.

TopBroker sistemoje yra iš anksto paruoštų laukų informacijai įvesti – tai įvairūs laukai, kuriuos turite užpildyti, kurdami naują kontaktą, NT objektą ir pan. Jų turėtų užtekti visiems pagrindiniams jūsų darbiniams poreikiams patenkinti, tačiau kuo geriau įvaldysite sistemą, tuo stipriau imsite jausti, kad galima ir daugiau, ir geriau. 

Tikrai galima. Ir tik jūs, atsižvelgdami į savo darbo specifiką, galite žinoti, kokios informacijos reikia būtent jums ar visai jūsų komandai. Ta informacija gali būti visiškai neaktuali jūsų konkurentams. Arba kažkas, apie ką esate pagalvoję tik jūs – informacija, kuri gali tapti jūsų slaptuoju ginklu duomenų pasaulyje, suteikiančiu jums konkurencinį pranašumą. Kad ir kas tai bebūtų, TopBroker suteikia jums visišką laisvę pasikoreguoti sistemą pagal savo poreikius pasitelkiant Papildomų laukų funkciją. Trumpai pristatome pagrindines naudas.

Laisvė. Jokių apribojimų jūsų poreikiams

Geriausias pavyzdys yra Kontaktai. Kuriant naują kontaktą, iš anksto paruoštų laukų nėra daug, tik pats pagrindas: kontakto tipas (fizinis arba juridinis asmuo), vardas, telefono numeris ir el. paštas.

Vis dėlto, jums gali būti aktuali daug įvairesnė informacija. Pavyzdžiui, jei klientas yra ne fizinis asmuo, o įmonė, gali būti pravartu žinoti darbuotojų skaičių. Mėgstate pasveikinti savo klientus su gimtadieniu arba jums svarbus jų amžius? Susikurkite gimimo datos laukelį. Galite susikurti laukelius, kuriuose pažymite savo klientų pomėgius, parašote komentarą apie savo pirmuosius įspūdžius susipažinus su klientu (pavyzdžiui, kokiu stilium bendrauti, kokie lūkesčiai, įspūdis apie charakterį ir pan.). Kuo daugiau informacijos susivesite apie savo klientus, tuo mažiau jums reikės atsiminti, o su savo buvusiais klientais galėsite bendrauti lyg su senais pažįstamais, kai jie vėl į jus kreipsis po, pavyzdžiui, penkerių metų. 

Jei kalbame apie NT objektus, galite susikurti papildomus laukus, kuriuose fiksuosite tuos požymius, kurie nėra įprasti pildant informaciją apie objektus, bet jums gali būti aktualūs, nes padeda kokybiškiau atrinkti objektus, kuriuos verta siūlyti savo klientams. Pavyzdžiui, interjero stilių ar vyraujančias spalvas. Pirkėjų užklausoms galite susikurti papildomą lauką, kuriame galite pažymėti „Skubu“ arba konkrečią datą, iki kada tikimasi surasti klientui tinkamą objektą. Atskirus darbinius procesus papildomų laukų pagalba galima pažymėti „Probleminis“ arba „Pavyzdinis“ – tai vėliau padėtų analizuojant savo darbo kokybę ar apmokant naujus darbuotojus.

Čia tik maža saujelė pavyzdžių. Tikime, kad geriausiai išmanydami savo darbo specifiką ir poreikius bei pasitelkę truputį vaizduotės ir kritinio mąstymo, sugalvosite daugybę kitų būdų pritaikyti Papildomų laukų funkciją savo darbe.

Galia nr. 1.: informacijos panaudojimas paieškoje

Kurtis papildomus laukus ir kaupti informaciją, kuri jums atrodo naudinga siūlome todėl, kad viskas, ką jūs įvedate į sistemą, vienaip ar kitaip gali būti randama per paiešką, taikant filtrus. Kuo daugiau susikursite papildomų laukų, tuo daugiau turėsite skirtingų kriterijų, pagal ką atsirinkti savo klientus, NT objektus, užklausas – visi, bet kokios kategorijos įrašai TopBroker sistemoje gali būti filtruojami pagal jums aktualius kriterijus. O tuos kriterijus jūs susikuriate papildomų laukų pagalba. 

Papildomi laukai leidžia saugoti tekstinę informaciją, skaičius, datas, nuorodas, kontaktus, dokumentus ir kt. Štai pora pavyzdžių:

papildomi-laukai.png

Tai leidžia susisteminti bet kokio tipo informaciją, kuri vėliau gali pasitarnauti tam, kad greičiau ir tiksliau rastumėte būtent tai, ko ieškote. Suvedę datą, galite ieškoti klientų, kurių sutartis baigiasi po mėnesio. Užpildę skaičiaus laukelį, galite ieškodami nuomininkų naujam biurui atsirinkti tik tas įmones, kuriose dirba tarp 15 ir 20 darbuotojų. NT objektams suvedę interjero stiliaus ir vyraujančių spalvų pasirinkimo variantus, galėsite daug kokybiškiau dirbti su pirkėjų užklausomis. Pritaikymo galimybės neribotos – jums tereikia pasitelkti vaizduotę ir kritiškai pažvelgti į savo darbinius procesus, kad pastebėtumėte, kokia informacija jums padėtų dirbti kokybiškiau ir efektyviau.

Galia nr. 2: visi dirba panašiai be jokių dirbtinių taisyklių

Įmonių, agentūrų ar komandų vadovams bus daug lengviau organizuoti pardavėjų komandos darbą. Viena yra pasakyti, kad labai svarbu kaupti vienokią ar kitokią informaciją. Visai kas kita, kai sistema tos informacijos automatiškai prašo norint įvesti į sistemą naują klientą, NT objektą ar kitą įrašą. Kurdami papildomus laukus jūs galite pasirinkti, ar tas laukas yra privalomas, ar pasirenkamas. 

Tai leidžia be didelių pastangų ir įtampos įtvirtinti bendrus reikalavimus ir pateikti rekomendacijas savo NT pardavėjų komandai. Privalomi užpildyti laukai apsaugos vadovus nuo poreikio „stovėti už nugaros ir žiūrėti per petį“, ar tikrai laikomasi minimalių reikalavimų, o pasirenkami laukai leis nurodyti pageidaujamą kryptį, padės darbuotojams plačiau mąstyti apie tai, kokia informacija jiems gali praversti. Komandos nariai natūraliai žais pagal tas pačias taisykles, bet turės pakankamai erdvės savo asmeniniam darbo stiliui išlaikyti.

Susidomėjote Papildomų laukų funkcija ir norite sužinoti dar daugiau? Apie viską nuo to, kur ir kaip pritaikyti pagal įrašų kategorijas, iki to, kaip sukurti papildomą lauką ir kokį jo tipą geriausia pasirinkti, rasite TopBroker vartotojų gide. Taip pat jame rasite čia dar nepaminėtų pavyzdžių, kurie padės dar geriau įsivaizduoti, kaip galite pritaikyti šią funkciją savo darbe.

TopBroker

Add comment